KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16349010
nr 1634 9010
Akvarell
Anna Essipova, "Skata". Signerad. Akvarell, bildmått: 39x57 cm, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:28:48
400 kr
500 kr